Wywiad z kulturystą - Frank McGrath - kulturystyka

Kulturysta Frank McGrath - uczeń Joe Weidera udzielił krótkiego wywiadu. Przeczytaj wywiad z kulturystą Frankiem :)

Jako profesjonalny kulturysta pewnie czasem spotykasz się, z tym, że ludzie nie rozumieją tego, że pewnych rzeczy nie jadasz i w pewnych aktywnościach nie uczestniczysz - jak sobie z taki sytuacjami radzisz?

Tak, to zdarza się na zawodach częściej niż myślisz. Z jakiś dziwnych powodów ludzie nie rozumieją, że bycie dobrym kulturystą wymaga podejścia w stylu 'wszystko albo nic'. I chociaż mówisz swojemu przyjacielowi, że jesteś dwa tygodnie przed zawodami to i tak oni chcą Cię wyciągnąć na ściankę wspinaczkową. Wielu ludzi nie ma pojęcia jakie to jest wymagające aby przygotować się i być w formie 'na scenę' i ile to wymaga skupienia i koncentracji. Ludzie myślą, że to takie proste 'jeść i ćwiczyć' i myślą, że jedno jakieś wyjście nie zniweczy planów na wygraną w konkursie. Aby takie sytuacje zdarzały się jaknajrzadziej to straram się nie rozmawiać z ludźmi, którzy nie rozumieją tego, dlaczego pewnych rzeczy nie robię. Tak życie staje się prostsze.kulturysta frank mcgrath

Jaka jest Twoja opinia na temat zdrowych tłuszczy? Czy jesteś fanem orzechów lub avocado?

Absolutnie TAK! Używam naturalnego masła orzechowego, avocado i olejów z ryb. Zauważam poprawę w moim okresie regeneracyjnym gdy używam tłuszczy, zwłaszcza gdy ograniczam węglowodany i kalorie. Zwykle dodaję trochę naturalnego masła orzechowego do mojego szejka białkowego. Moje ciało czuje się wtedy 'pełniejsze' gdy stosuję białko i tłuszcze. Natomiast avocado dodaję do kurczaka z ryżem. Mi takie danie lepiej smakuje.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentuj śmiało!