Golden retriever - jak szkolić goldena?

Szkolenie psa rasy Golden Retriever - czyli tzw. szkolenie goldena

 Zapraszam was do przeczytania artykułu: jak szkolić goldena - dowiecie się z niego jaki jest najczęstszy problem z tymi psami - jakie ludzie najczęściej popełniają błędy szkoleniowe. A do tego możecie zobaczyć krótki filmik na youtube ze slajdów.

Ten filmik o szkoleniu goldena jest też na youtube pod adresem: szkolenie goldena - czyli tresura psa golden retrievera.

Wyszukiwania podobne do szkolenie goldena: tresura goldena, szkolenie golden retriever, jak szkolić goldena, szkolenie golden retrievera.

 Warto szkolić Goldeny od  młodości - bo to aktywne psy, bardzo ruchliwe i pełne energii - zostawione same sobie na pewno nie nauczą się dobrych manier. Trzeba je odpowiednio pokierować i dać im trochę ćwiczeń i zajęć aby wyrosły z nich piękne i mądre psy. Golden retriever należy do psów które się szybko uczą, więc przy odpowiednim podejściu szkolenie goldena retrievera jest naprawdę proste i przyjemne. Jeśli masz problemy z zachowaniem swojego goldena to może to być spowodowane tym, że nie do końca znasz zasady szkolenia psów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentuj śmiało!