Transformacje p90x - filmy

Transformacje p90x - to filmy prezentujące efekty po stosowaniu ćwiczeń p90x

Przy ćwiczeniach p90x - które wykonujemy przez 3 miesiące warto zrobić sobie zdjęcie Przed i Po :)
A najlepiej fotografować swoją sylwetkę co miesiąc. Pozwala to po pierwsze zmotywować się do ćwiczeń a po drugie potem pozwala to sobie uzmysłowić jak wielką zmianę przeszliśmy. Czasem trudno jest samodzielnie ocenić efekty treningu tak 'na oko' - dlatego zdjęcie naszego ciała i obwody liczone w centymetrach to podstawa do pomiaru skuteczności treningu.Popatrzcie tylko na te filmy przedstawiające transformacje p90x! Czy to was motywuje do ćwiczeń?

Moja odpowiedź brzmi: Bardzo mnie to motywuje :)

Jeśli nie zaczniesz ćwiczyć od dzisiaj, to potem za miesiąc będziesz żałować, że wtedy nie zacząłeś, że straciłeś miesiąc czasu i nie da się go odzyskać.
Ćwicz tyle ile możesz i tak często jak możesz, aby potem nie żałować straconego czasu.
A dla tych którzy motywują się DĄŻĄC DO - niech zmotywuje Cię to, jakie efekty mają ludzie po tych ćwiczeniach, jaką przechodzą transformację po p90x i niech myśl o tym, że każdy trening przybliża Cię do tego celu będzie Twoją motywacją.

Filmiki obrazujące transformacje po p90x przedstawiają też kobiety, efekty są rewelacyjne.

Na pierwszym filmie poniżej transformacja Eweliny z Polski, transformacja po p90x - 3miesiące ćwiczeń nie poszły na marne! Możesz być z siebie dumna Ewelino!Jakie wrażenia robią na Was te transformacje? Dajcie znać w komentarzu! 
Możecie też podesłać w komentarzu linka do filmiku, z transformacją, który Wam się najbardziej podoba. Niech to pomaga nam wszystkich w motywowaniu się do ćwiczeń podczas kryzysowych dni, gdy brakuje nam chęci do ćwiczeń.
6 komentarzy:

 1. Fajne widziałem już te filmiki ,ale do tych ćwiczeń niezbędny jest sprzęt. Ja preferuje Shaun T bo tam nic nie trzeba oprócz telewizora trochę miejsca i dużo wody!Ale życzę powodzenie!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak masz rację, potrzebne są hantelki i drążek do podciągania gdy robimy p90x. Przy p90 wystarczą same hantle.

   Usuń
 2. Witam. Transformacja Eweliny robi na mnie ogromne wrażenie.I zastanawiam się czy osiągnęła to wyłącznie poprzez ćwiczenia czy również poprzez odpowiednie suplementy diety. Gdyż ja również ćwiczę i osiągam niezłe rezultaty ale z pomocą spalaczy tłuszczy, bez których zresztą nie wyobrażam sobie treningów.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzebaby zapytać Eweliny. Jeśli chodzi o sam trening p90x, to mają oni w sprzedaży suplementy ale nie ma tam spalaczy tłuszczu, jest odżywka białkowa i preparat z niewielką ilością kreatyny. Chyba w którymś z nich jest też odrobina zielonej herbaty. Suplementację warto zapewne stosować, dla wzmocnienia efektów, ale najpierw trzeba odpowiednio się odżywiać a potem dopiero dobierać suplementy. Ale to Ty masz całą stronę poświęconą suplementom, więc pewnie wiesz na ten temat więcej ode mnie. Jeśli chciałbyś zamieścić wpis gościnny na moim blogu to zapraszam do kontaktu.

   Usuń
 3. jestem dosc chudy, czy ten trening odpowiednia dieta i jakis suplement pomogą mi nabrac masy???

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak będe robił same ćwiczenia bez odpoczynku 7 razy w tygodniu to też osiągnę taki efekt.


  P.S.czy efekty będą dobre bez treningu siłowego?

  OdpowiedzUsuń

Komentuj śmiało!